Egzamin gimnazjalny. Geografia. Trening przed egzaminem
ISBN
9788302124617

wydawnictwo
WSiPCena detaliczna
24,40 zł
oszczędzasz
15%

nasza cena
20,74 zł


Liczba sztuk


W zeszycie do geografii proponujemy dwanaście zestawów zadań. Uczeń może ćwiczyć czytanie map i schematów oraz analizowanie informacji przedstawionych na rysunkach, w tabelach i na wykresach.

Zadania pozwolą gimnazjalistom powtórzyć i usystematyzować wiedzę na temat następstw ruchów Ziemi, zagadnień z geografii fizycznej Polski i świata, demografii czy geografii gospodarczej.

TRENING PRZED EGZAMINEM pomaga powtarzać wiadomości i ćwiczyć umiejętności sprawdzane na egzaminie gimnazjalnym. Uczeń znajdzie tu zadania różnych typów, w formie arkuszy, z jakimi spotka się na egzaminie. Testy można rozwiązywać w wersji papierowej lub elektronicznej. Niezależnie od wybranej metody, TRENING porządkuje wiedzę i skutecznie przygotowuje do egzaminu.

Aby ułatwić gimnazjalistom powtórki, opracowaliśmy treningi do języka polskiego, matematyki, języka niemieckiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, biologii, fizyki, chemii, geografii.

Każdy zeszyt zawiera kod umożliwiający aktywowanie elektronicznych ćwiczeń na WSiPnet.pl. Uczeń ćwiczący online od razu poznaje swoje wyniki. Dowiaduje się, co umie już dobrze, a co jeszcze musi powtórzyć

Pozostałe z kategorii
 
 
strona 1/5